درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

فروش بیسیم واکی تاکی های مجاز

فروش بیسیم واکی تاکی های مجاز

آگهی رایگان
  • سرگرمی و فراغت حیوانات لوازم جانبی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
  •    تهران تهران
  • 1507 بازدید
  • قیمت : 215,000 تومان
  • فروش بیسیم واکی تاکی های مجاز بی سیم های موتورولا موتورولا mnc w200 Motorola mnc w200 حتمآ مطالعه نمایید : دستگاه فوق طبق استانداردهای کشور ایران بصورت کاملآ سفارشی وحرفه ای ساخته شده ودارای 6 ماه گارانتی تعویض 18 ماه گارانتی تعمیر و 5 سال خدمات پس از فروش است. این قیمت برای تعداد محدودی تا تاریخ 25 اسفند 94میباشد. این دستگاه مدت ها در ارگانها و شرکت ها برای کاربردهای مختلف استفاده شده و جواب خود را پس داده است از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار مناسب است و مزیت دیگر بزرگ آن دارا بودن مجوز استفاده است (تنها دستگاه دارای مجوز در ایران می باشد به همراه طیف 192 که البته طیف ریمارک شده این دستگاه است که دو سال بعد از این دستگاه کپی برداری و وارد بازار ایران شد ووبا کمی جستجو در اینترنت قابل تحقیق است) و مجوز نیز خیلی مهم است متاسفانه فروشندگان از کم اطلاعی خریداران سوء استفاده نموده و بی سیم های UHF را مجاز اعلام می کنند در حالی که این کاملآ اشتباه بوده است بلکه فقط قسمتی از باند UHF ان هم با خصوصیات خاص که از حوصله این بحث خارج است و حتما باید تاییدیه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوی داشته باشند . و در غیر این صورت غیر مجاز بوده و استفاده از آن دارای جرم کیفری و امنیتی می باشد که البته قوانین جدید نیز از قبل سخت تر شده اند . می توانید برای کسی اطلاعات بیشتر به آدرس وبگاه اینترنتی سازمان تنظیم به آدرس www.cra.ir مراجعه نمایید. سایت فروشگاهی : www.shop.oti.ir مجله خبری: www.oti.ir پورتال شرکت: www.w200.org برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما به وبگاه های ما مراجعه نمایید. باتری موبایلی با کار کرد فوق العاده (البته اورژینال آن) .ابعاد کوچک .کارایی بالا . رادیو .چراغ ال ای دی. هندز فری .بسیار شکیل و زیبا. و... تنها چیزی که البته نقص محصوب نمی شود بدنه آن است که برای کار های سنگین (فقط کارهای سنگین) مقداری ضعیف است که البته با استفاده از کیف مخصوص چرمی بسیار زیبا و طراحی شده کاملآ قابل حل است./ خرید بی سیم های واکی تاکی ذکر شده برای عموم آزاد است و طبق قوانین استفاده از بی سیم های مصوب دوم فروردین ماه سال 1394 نیاز به پروانه بهره برداری ندارد. طیف 192 Teaf 192 صرفآ جهت اطلاع:فقط دو مدل مذکور مجاز می باشد و بقیه مدلها غیر مجاز بوده و خرید و فروش آن پیگرد قانونی و جزایی دارد. لازم به ذکر است مدل هایMT 777 و Kenwood 3207 که بیشتر روی آنها تبلیغ می شود جزء 10 مدل اول غیر مجاز اعلام شده از سوی مراجع ذیربط می باشد.

فروش بیسیم واکی تاکی های مجاز

بی سیم های موتورولا

موتورولا mnc w200

Motorola mnc w200

حتمآ مطالعه نمایید : دستگاه فوق طبق استانداردهای کشور ایران بصورت کاملآ سفارشی وحرفه ای ساخته شده ودارای 6 ماه گارانتی تعویض 18 ماه گارانتی  تعمیر  و 5 سال خدمات پس از فروش است. این قیمت برای تعداد محدودی تا تاریخ 25 اسفند 94میباشد.

 این دستگاه مدت ها در ارگانها و شرکت ها برای کاربردهای مختلف استفاده شده و جواب خود را پس داده است از لحاظ کیفیت و قیمت بسیار مناسب است و مزیت دیگر بزرگ آن دارا بودن مجوز استفاده است (تنها دستگاه دارای مجوز در ایران می باشد به همراه طیف 192 که البته طیف ریمارک شده این دستگاه است که دو سال بعد از این دستگاه کپی برداری و وارد بازار ایران شد ووبا کمی جستجو در اینترنت قابل تحقیق است) و مجوز نیز خیلی مهم است متاسفانه فروشندگان از کم اطلاعی خریداران سوء استفاده نموده و بی سیم های UHF  را مجاز اعلام می کنند در حالی که این کاملآ اشتباه بوده است بلکه فقط قسمتی از باند UHF ان هم با خصوصیات خاص که از حوصله این بحث خارج است و حتما باید تاییدیه از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوی داشته باشند .

و در غیر این صورت غیر مجاز بوده و استفاده از آن دارای جرم کیفری و امنیتی می باشد که البته  قوانین جدید نیز از قبل سخت تر شده اند . می توانید برای کسی اطلاعات بیشتر به آدرس وبگاه اینترنتی سازمان تنظیم به آدرس www.cra.ir مراجعه نمایید.

سایت فروشگاهی : www.shop.oti.ir

مجله خبری: www.oti.ir

پورتال شرکت: www.w200.org

برای کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با ما به وبگاه های ما مراجعه نمایید.

باتری موبایلی با کار کرد فوق العاده (البته اورژینال آن)

.ابعاد کوچک .کارایی بالا . رادیو .چراغ ال ای دی. هندز فری .بسیار شکیل و زیبا. و...

تنها چیزی که البته نقص محصوب نمی شود بدنه آن است که برای کار های سنگین (فقط کارهای سنگین) مقداری ضعیف است که البته با استفاده از کیف مخصوص  چرمی بسیار زیبا و طراحی شده کاملآ قابل حل است./

خرید بی سیم های واکی تاکی ذکر شده برای عموم آزاد است

و طبق قوانین استفاده از بی سیم های

مصوب دوم فروردین ماه سال 1394

 نیاز به پروانه بهره برداری ندارد.

طیف 192 Teaf 192

صرفآ جهت اطلاع:فقط دو مدل  مذکور مجاز می باشد و بقیه مدلها

غیر مجاز بوده و خرید و فروش آن پیگرد قانونی و جزایی دارد.

لازم به ذکر است مدل هایMT 777  و Kenwood 3207

که بیشتر روی آنها تبلیغ می شود جزء 10 مدل اول غیر مجاز اعلام شده

از سوی مراجع ذیربط می باشد.  

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید