info [at] dar118.com 09139819814

جهت سفارش و درج آگهی ویژه با شماره 09139819814 تماس حاصل فرمایید

درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

ثبت و درج آگهی رایگان و ویژه تبلیغات پر بازده جهت افزایش فروش و رونق کسب و کار با تبلیغات در 118 ثبت و درج آگهی رایگان

ویرا شبکه کاسپین انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوریَ

ویرا شبکه کاسپین انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوریَ

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدمات خدمات فنی و مهندسی
  • 353 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷

ویرا شبکه کاسپین

انجام فیوژن، تست فلوک ، تست OTDR فیبر نوریَ

شرکت ویرا شبکه کاسپین
طراح ومجری پروژه های :LAN-WAN(با بستر فیبرنوری وکابل های مسی )
- شبکه های Wireless
-
استانداردسازی دیتا سنتر
- VoIP و سانترال
- تجهیزات نظارتی وامنیتی
- امنیت شبکه
- فروش تجهیزات سخت افزاری کامپیوتر

-        فروش تجهیزات شبکه (کلیه برند ها)
این شرکت مجهز به دو دستگاه فیوژن فیبر نوری  SUMITOMO TYPE71
دستگاه تست فیبر نوری OTDR FTB100 EXFO Canada
دستگاه تست Fluke DTX1800
می باشد.
شایان به ذکر است این شرکت آمادگی خود را جهت ارائه هرگونه خدمات فیوژن فیبرنوری ،تست فلوک وتست OTDR برای کلیه ادارات ،ارگان ها،سازمان های دولتی وخصوصی وشرکت های همکاری که خود مجری پروژه ها می باشند اعلام می دارد.
آدرس: تهران، میدان پونک، بزرگراه اشرفی اصفهانی جنوب، خیابان مخبری، پلاک26، واحد 4

همراه :  09126081508 

02144431672-02144485301

سایت :www.viranet.ir

بهترین تجهیزات شبکه در دسترس شما
HP - Cisco - Nexans - Legrand - Brand-Rex - Belden
تجهیزات Active شبکه :
وارد کننده سرورهای HP سری های DL و ML، تجهیزات ذخیره سازی SAN و DAS و
HP Proliant DL Series:
HP Proliant DL380e G8 – HP Proliant DL380p G8 – HP Proliant DL560p G8 – HP Proliant DL580 G7
HP Proliant DL320e G8
HP Proliant ML Series:
HP Proliant ML310e G8 – HP Prolinat ML350e G8 - . . .
HP SAN Series
HP Accessories
وارد کننده سوئیچ ها، ماژولها، روترها و لایسنس های سیسکو
Cisco Switches:
WS-C3750X-24T-L – WS-C3750X-48T-L – WS-C3750X-24T-S – WS-C3750X-48T-S – WS-C3750X-12S-S
WS-C3750G-12S-S – WS-C3750G-24TS-S1U – WS-C3750G-48TS-S
WS-C3750V2-24TS-S – WS-C3750V2-48TS-S – WS-C3560V2-24TS-S – WS-C3560V2-48TS-S
WS-C2960S-24TD-L – WS-C2960S-48TD-L – WS-C2960S-24PS-L – WS-C2960S-24TS-L–WS-C2960S-48TS-L
WS-C2960S-24TS-S– WS-C2960S-48TS-S– WS-C2960-24PC-L– WS-C2960-24TC-L– WS-C2960-24TT-L
WS-C2960-48TC-L– WS-C2960-48TT-L – WS-C2960G-24TC-L– WS-C2960G-48TC-L
Cisco Modules:
GLC-LH-SM– GLC-SX-MM – GLC-T – GLC-ZX-SM– SFP-GE-L– SFP-GE-T – SFP-OC12-LR2– SFP-OC3-IR1
SFP-OC3-LR1 – SFP-OC3-SR – SFP-OC48-SR– GLC-BX-D – GLC-BX-U – GLC-FE-100LX– SFP-10G-ER
SFP-10G-LR – SFP-10G-LRM– SFP-10G-SR – C3KX-NM-1G– C3KX-NM-10G– X2-10GB-LR– X2-10GB-SR
Cisco Routers
Cisco Cables
Cisco License:
L-SL-19-DATA-K9– L-SL-19-SEC-K9– L-SL-29-DATA-K9– L-SL-29-SEC-K9– L-SL-29-UC-K9–L-SL-39-DATA-K9
L-SL-39-SEC-K9– L-SL-39-UC-K9– L-SLASR1-IPB= – ACE-SSL-05K-K9– AIR-LM-WIPS-5– ASA5500-SC-20
ASA5500-SC-5– ASA5500-SSL-250– ASA5500-SSL-50– ASA5505-SW-50-UL– ASA5510-SEC-PL
ASA-SSL-10-25– DCNM-LAN-N5K-K9– DCNM-SAN-N5K-K9– FL-CUE-MBX-5– FLSASR1-FPI– FLSASR1-FW
FLSRASR1-FWNAT-R– FL-SSLVPN100-K9– L-880-AIS– L-ASA5505-10-UL– L-ASA5505-10-UL=
L-ASA5505-50-UL– L-ASA5505-SEC-PL=–L-ASA5510-BOT-1YR–L-ASA5510-SEC-PL=–L-ASA5520-BOT-1YR
L-ASA-ADV-END-SEC– L-ASA-CSC20-PLUS– L-ASACSC20-USR750– L-ASACSC20-USR750– L-ASA-SSL-10
L-ASA-SSL-100–L-ASA-SSL-25–L-ASA-SSL-500-750–L-ASA-SSL-PR-25–L-C3560X-24-L-E–L-C3560X-24-S-E
L-C3560X-48-L-E– L-C3560X-48-S-E– L-C3560X-48S-S-E– L-C3750X-24-L-E– L-C3750X-24-L-S
L-C3750X-24-S-E– L-C3750X-24S-S-E– L-C3750X-48-S-E– L-C3750X-48S-S-E– L-C4500E-IP-ES
L-C4500E-LIC– L-C4500X-16P-IP-ES– L-C4500X-IP-ES– L-C4500X-IP-ES– L-CM-DL-100=– LIC-CM-DL-10
LIC-CM-DL-100– LIC-CT5508-50A– L-LIC-CT5508-100A– L-LIC-CT5508-25A– L-LIC-CT5508-500A
L-LIC-CT5508-50A– L-LIC-CT5508-5A– L-N1K-VLCPU-01– L-N1K-VLCPU-04– L-N7K-ADV1K9
N5000FMS1K9– N5020-FNPV-SSK9– N55-LAN1K9– N7K-TRS-P2– SL-880-AIS=– SLASR1-IPB
SL-ES3-16-IPS– SL-ES3G-24-48-IPS
تجهیزات Passive شبکه:
وارد کننده کابلهای مسی و فیبرنوری نگزنس، پچ کورد، پچ پنل، کیستون، سوکت و متعلقات فیبرنوری و مسی نگزنس
Cable Cat7A - Cable Cat7 – Cat6A – Cat6 – Cat5e
Patch cord Cat7, Cat6A, Cat6, Cat5e (1, 2, 3, 5 meter)
Patch Panel Copper (24 Port Loaded, 48 Port Loaded)
Patch Cord MM (Multi Mode), SM (Single Mode) (SC-LC, SC-LC, SC-SC, LC-LC) (1, 2, 3, 5, 10, 20, meter)
LANmark-OF Cable 12*MM 50/125 OM3 Steel Armour PE Black
LANmark-OF Cable 24*MM 50/125 OM3 Steel Armour PE Black
LANmark-OF2 Cable 12*MM 50/125 Steel Armour PE Black
LANmark-OF Cable 12*SM 9/125 Steel Armour PE Black
LANmark-OF Cable 24*SM 9/125 Steel Armour PE Black
Patch Panel fiber (12, 24 Port)
Adapter (LC, FC, ST, SC)
Pigtail (LC, FC, ST, SC)
Nexans Copper End to End Solution
Nexans Fiber Optic End to End Solution
وارد کننده کابلهای مسی، متعلقات و ترانک های لگراند
Legrand Trunking Solution
Legrand Copper End to End Solution
وارد کننده کابلهای مسی، پچ کورد، پچ پنل، کیستون، سوکت و متعلقات مسی برندرکس
Brand-Rex Copper End to End Solution
وارد کننده کابلهای مسی، پچ کورد، پچ پنل، کیستون، سوکت و متعلقات مسی بلدن
Belden Copper End to End Solution

 

جهت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت به ادرس زیر مراجعه فرمایید .

 

viranet.ir