درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

خدمات پرستاری هیراد،انجام خدمات پرستاری از سالمند، کودک و بیماردر منزل،انجام انواع آزمایش

خدمات پرستاری هیراد،انجام خدمات پرستاری از سالمند، کودک و بیماردر منزل،انجام انواع آزمایش

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات متفرقه
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۴۰۱/۱۰/۰۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۱۰/۰۲
  •    تهران تهران
  • 98 بازدید
  • تهران میدان هروی

خدمات پرستاری هیراد،انجام خدمات پرستاری از سالمند، کودک و بیماردر منزل،انجام انواع آزمایش

شماره همراه: 09129740592  -   شماره ثابت: 02122297164

آدرس ایمیل: www.ghassdemebrahimi1348@gmail.com

آدرس سایت: https://hirad-sc.com

اینستاگرام: https://instagram.com/hirad_sc?igshid=NTdlMDg3MTY

ادرس: تهران میدان هروی

انواع خدمات پرستاری در منزل

همیار در منزل

سالمندان در سنین مختلف دارای ضعف های جسمانی می شوند اما به هیچگونه بیماری مبتلا نیستند در این شرایط وجود یک همیار برای کمک به سالمندان کفایت می کند .

پرستار در منزل

در شرایطی کودکان نیازمند یک مربی جهت آموزش و مراقبت ویژه ای هستند بعضی از بیماران و سالمندان به دلیل ابتلا به بیماری و کهولت سن نیازمند مراقبت ویژه ای توسط پرستاران دوره دیده می باشند

پزشک در منزل

بعضی از خانواده های ایرانی به دلیل کهولت سن سالمندان و ابتلا به بیماری های ویروسی و ضعف های جسمانی کودکان قادر به مراجعه به پزشک نیستند و می توانند از خدمات پزشک در منزل ما استفاده کنند

آزمایش در منزل

امروزه با شلوغی پایتخت و مراکز درمانی مددجویان عزیز برای انجام آزمایش های معمولی و تخصصی می توانند از خدمات آزمایش در منزل مرکز پرستاری استفاده کنند .

مرکز پرستاری در منزل هیراد

خدمات بالینی در منزل طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های بهداشتی را شامل می شود که می تواند به راحتی در خانه شما انجام پذیرد.

اینگونه خدمات در منزل معمولاً ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است، در حالی که به اندازه مراقبت های پزشکی ارائه شده در بیمارستان ها یا خانه سالمندان یا حتی بیشتر از آن موثر است.

شرکت هیراد:

شرکت پرستاری در منزل مراقبت از سالمند، کودک یا بیمار را در خانه ارائه می دهد. در حالی که او نسبت به کسی که مسئول مراقبت از اوست، دلسوز تر است و همچنین یک پیوند عاطفی میان او و خانواده بیمار برای بیمار ایجاد می شود.

خدمات ارائه شده توسط پرستار، مراقبت در منزل توسط پرستاران باسابقه و متخصص مراکز پرستاری، فیزیوتراپیست ها و کاردرمانگرها ارائه می شود. بنابراین شما نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی نباشید!

 

پرستار            پرستاری            خدمات پرستاری           انجام خدمات پرستاری            مراکز پرستاری          مراقبت در منزل           پرستار خانگی          شرکت پرستاری          مراقبت از سالمند            مراقبت از کودک           مراقبت از بیمار          پرستاری در منزل            پرستار ارزان             پرستاری در منزل ارزان          مراقبت های پزشکی             مراقبت های پزشکی در منزل             ازمایش در منزل          خدمات ازمایش در منزل             مرکز پرستاری            مرکز پرستاری در منزل            انجام انواع آزمایش در منزل            انجام آزمایش های تخصصی در منزل             پزشک در منزل           مراقبت ویژه در منزل            خدمات پزشک در منزل            همیار در منزل         فیزیوتراپیست در منزل          مراقبت از سالمند          کاردرمانگر           مراقبت از بیمار              خدمات پرستاری           تزریقات در منزل

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان