درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

خرید غذای گربه

خرید غذای گربه

آگهی رایگان
  • خدمات خدمات متفرقه
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۹/۱۲/۲۶
  •    تهران تهران
  • 14 بازدید
  • خرید غذای گربه مهم ترین عامل در نگهداری گربه کیفیت غذای گربه است. کیفیت زندگی گربه ها بسیار به نوع غذای گربه مصرفی آنها وابسته است. به طور میانگین گربه ها حدود 12 تا 15 سال عمر میکنند و انتخاب صحیح غذای خشک گربه از همان ماههای اول زندگی، مسیر سلامت او را در میانسالی و پیری تعیین می نماید. مهترین مسائلی که با انتخاب صحیح غذای گربه قابل پیشگیری است عبارت اند از : سلامت دندانها، کم شدن ریزش مو، سلامت کلیه ها، سلامت دستگاه گوارش، عدم چاقی و … . در نظر داشته باشید در رژیم غذای گربه علاوه بر غذای خشک، کنسرو گربه و سوپ گربه هم برای سلامت گربه ها لازم و ضروری می باشد. همین حالا برای خرید غذای گربه اقدام نمایید. در هنگام تولد نوزادهای گربه تنها قادر به استفاده از شیر مادرشان هستند. بدن بچه گربه ها در ابتدای تولد تنها می تواند شیرگربه را هضم کند. اگر قصد غذا دادن به بچه گربه ای را داشتید که مادر ندارد، می توانید از شیر خشک گربه استفاده کنید. این محصول در پت شاپ ها برای خرید وجود دارد. شیر گاو یا شیرهای پاستوریزه برای بچه گربه هایی که تازه متولد شده اهند به هیچ وجه مناسب نیست. تنها غذایی که تا یک ماهگی برای آن ها مناسب است، شیر گربه و یا شیر خشک بچه گربه است. بعد از یک ماه کم کم می توانید غذاهای کمکی او را شروع کنید. هیچ گاه برای شیر دادن به بچه گربه از سرنگ استفاده نکنید. شیشه شیر مناسب ترین گزینه برای شیر دادن به آن هاست. استفاده از سرنگ در اکثر مواقع منجر به مرگ بچه گربه می شود چرا که شیر به ریه آن ها وارد می شود. لطفا هیچ گاه از سرنگ برای این کار استفاده نکنید. غذای گربه مطمئن شوید که ویتامین و مکمل های مناسب را فراهم ساخته اید. غذای گربه پرشین که به طور خاص برای نیازهای سلامتی آنها فرمول سازی شده است، آنها را قادر می سازد تا طول عمر بیشتری داشته باشند. انواع غذاهای این نژاد گربه در بازار موجود است اما باید قبل خرید توجه کنید که شامل چه چیزهایی هستند. گربه های پرشین در خصوص غذا، حساس تر از سایر نژادها هستند و به مواد معدنی و ویتامین های بیشتر برای جلوگیری از بیماری ها نیاز دارند. همین حالا برای غذای گربه اقدام نمایید. غذای خشک برای دندانهای گربه مفید است ، از مشکلات دندانی جلوگیری کرده و ماهیچه های فک گربه را قویتر میکند . وقتی یک غذای گربه برای سن خاص ، مثلا برای بچه گربه ها یا گربه های مسن تولید میشود ، اندازه آن غذا طوری طراحی میشود که خوردنش برای گربه راحت تر باشد . توجه : ایده آل ترین نوع تغذیه ، استفاده از غذاهای خشک و تر با هم است . همیشه یک ظرف آب تازه برای گربه تان بگذارید . گربه هایی که غذای خشک میخورند باید میزان بیشتری آب بنوشند . https://simoncat.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87

خرید غذای گربه 

مهم ترین عامل در نگهداری گربه کیفیت غذای گربه است. کیفیت زندگی گربه ها بسیار به نوع غذای گربه مصرفی آنها وابسته است. به طور میانگین گربه ها حدود 12 تا 15 سال عمر میکنند و انتخاب صحیح غذای خشک گربه از همان ماههای اول زندگی، مسیر سلامت او را در میانسالی و پیری تعیین می نماید. مهترین مسائلی که با انتخاب صحیح غذای گربه قابل پیشگیری است عبارت اند از : سلامت دندانها، کم شدن ریزش مو، سلامت کلیه ها، سلامت دستگاه گوارش، عدم چاقی و … . در نظر داشته باشید در رژیم غذای گربه علاوه بر غذای خشک، کنسرو گربه و سوپ گربه هم برای سلامت گربه ها لازم و ضروری می باشد. همین حالا برای خرید غذای گربه اقدام نمایید.

در هنگام تولد نوزادهای گربه تنها قادر به استفاده از شیر مادرشان هستند. بدن بچه گربه ها در ابتدای تولد تنها می تواند شیرگربه را هضم کند. اگر قصد غذا دادن به بچه گربه ای را داشتید که مادر ندارد، می توانید از شیر خشک گربه استفاده کنید. این محصول در پت شاپ ها برای خرید وجود دارد.


شیر گاو یا شیرهای پاستوریزه برای بچه گربه هایی که تازه متولد شده اهند به هیچ وجه مناسب نیست. تنها غذایی که تا یک ماهگی برای آن ها مناسب است، شیر گربه و یا شیر خشک بچه گربه است. بعد از یک ماه کم کم می توانید غذاهای کمکی او را شروع کنید.


هیچ گاه برای شیر دادن به بچه گربه از سرنگ استفاده نکنید. شیشه شیر مناسب ترین گزینه برای شیر دادن به آن هاست. استفاده از سرنگ در اکثر مواقع منجر به مرگ بچه گربه می شود چرا که شیر به ریه آن ها وارد می شود. لطفا هیچ گاه از سرنگ برای این کار استفاده نکنید.


غذای گربه

مطمئن شوید که ویتامین و مکمل های مناسب را فراهم ساخته اید. غذای گربه پرشین که به طور خاص برای نیازهای سلامتی آنها فرمول سازی شده است، آنها را قادر می سازد تا طول عمر بیشتری داشته باشند. انواع غذاهای این نژاد گربه در بازار موجود است اما باید قبل خرید توجه کنید که شامل چه چیزهایی هستند. گربه های پرشین در خصوص غذا، حساس تر از سایر نژادها هستند و به مواد معدنی و ویتامین های بیشتر برای جلوگیری از بیماری ها نیاز دارند. همین حالا برای غذای گربه اقدام نمایید.

غذای خشک برای دندانهای گربه مفید است ، از مشکلات دندانی جلوگیری کرده و ماهیچه های فک گربه را قویتر میکند . وقتی یک غذای گربه برای سن خاص ، مثلا برای بچه گربه ها یا گربه های مسن تولید میشود ، اندازه آن غذا طوری طراحی میشود که خوردنش برای گربه راحت تر باشد .


توجه : ایده آل ترین نوع تغذیه ، استفاده از غذاهای خشک و تر با هم است . همیشه یک ظرف آب تازه برای گربه تان بگذارید . گربه هایی که غذای خشک میخورند باید میزان بیشتری آب بنوشند .


https://simoncat.ir/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D8%BA%D8%B0%D8%A7%DB%8C-%DA%AF%D8%B1%D8%A8%D9%87

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان