درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC و سایر برندها

ماژول فیبرنوری سیسکو GLC و سایر برندها

آگهی رایگان
  • لوازم الکترونیکی رایانه مودم و تجهیزات شبکه
  • قیمت کل : ۷۵,۰۰۰ تومان
  • نوع : فروشی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
  •    تهران تهران
  • 43 بازدید

ماژول فیبرنوری سیسکو  GLC و سایر برندها

فروش قطعات و ماژول‌های اچ‌پی و سیسکو و سایر برندها با پایین‌ترین قیمت

ماژول فیبرنوری  GLC سیسکو

با قابلیت تست و گارانتی

قیمت 75000 تومان

CISCO GLC-SX-MM CISCO GLC-SX-MM CISCO FET-10G
PICOLIGHT 4G GLC-SX-MM-NHR 1.25G 850nm 550m

Cisco SFP-10G-SR= SFP 10G

Avago AFBR-703SMZ-NA3 10GB  SFP+ SWL

Cisco GLC-SX-MM-NHR 1.3G 850nm 500m

Cisco GLC-SX-MM 30-1301-02

در صورت عدم پاسخگویی لطفا پیام دهید. 09035558419

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید