درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

اشتباهات رایج سرمایه گذاران آماتور

اشتباهات رایج سرمایه گذاران آماتور

آگهی رایگان
  • سرگرمی و فراغت بلیط ورزشی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۳/۱۹
  •    تهران تهران
  • 161 بازدید
  • تهران

 

 

سرمایه گذاران غیر حرفه ای و به اصطلاح آماتور به دلیل دانش و تسلط کم نسبت به بازار سرمایه گذاری ممکن است از خیلی پیچ و خم ها و اصول آن غافل باشند اما کارشناسان خبره سرمایه گذاری میگویند  اگر پا به عرصه سرمایه گذاری میگذارید نباید از آن دور شوید سرمایه گذاری یک اقدام و حرکت پیوسته است چه در دوران رونق بازار چه دوران رکورد . اگر در دوران رکود دست از سرمایه گذاری بکشید و مثلا " برای حفظ امنیت سرمایه تان آن را در جایی مانند بانک سرمایه گذاری کنید یکی از غیر حرفه ای ترین کارهای ممکن را انجام داده اید .

 

سرمایه گذاران غیر حرفه ای ممکن است در دام سفارش انحصاری های و سرمایه گذاری روی آن بیافتند ، سرمایه گذاران حرفه ای و خبره توصیه میکنند اگر قصد دارید سرمایه تان را برای خرید و فروش های طولانی مدت به کار بیاندازید حتما " از سفارش های کلان و عمده استفاده کنید در این صورت در دام قیمت گذاری های سفارشات انحصاری گیر نخواهید کرد و ضرر هم نمیکنید .

 

ممکن است سرمایه گذاران غیر حرفه ای روی خرید و فروش و سبد سهام خود وسواسی باشند و بخواهند آن را هر روز چک کنند ، این کار حرفه ای نیست چون  بازار سهام دارای نوسانات زیادی بوده و چک کردن هر روزه ورودی و خروجی سبد سهام میتواند منجر به تصمیم گیری های احساسی شود .

 

ممکن است سرمایه گذاران آماتور ندانند که چطور باید استراتژی های سرمایه گذاری خود را به روز کنند ، این نکته بسیار حائز اهمیت است الخصوص در سرمایه گذاری کسب و کاری . کارشناسان سرمایه گذاری توصیه میکنند هر چند وقت یکبار استراتژی های سرمایه گذاری خود را مورد بازبینی قرار داده و چشم اندازهای سرمایه گذاری خود را مشخص کنید این که آیا برای سرمایه گذاری های بلند مدت تر آمادگی دارید یا خیر ؟ هزینه های پیش رو کدامند و چگونه میخواهید آن ها را مدیریت کنید تا پول بیشتری برای سرمایه گذاری های گسترده تر در دست داشته باشید.

 

ممکن است سرمایه گذاران آماتور مخصوصا " آن ها یی که روی کسب و کاری سرمایه گذاری میکنند انتظارات واقع بینانه نداشته باشند و احتمالا " ندانند که برای کار آفرین شدن آن هم از نوع موفقش باید کلی سختی بکشند که ممکن است اصلا " هم لذت بخش نباشد ، بنابراین اگر فکر میکنید شروع یک کسب و کار تنها با داشتن  یک ایده و داشتن یک مقدار سرمایه به آسانی انجام پذیر است کاملا " غیر حرفه ای فکر میکنید .

 

سرمایه گذاران و کار آفرینان آماتور ممکن است تصور کنند لازم نیست چیزی یاد بگیرند و به صرف به کار انداختن سرمایه ، پول خوبی روانه جیبشان میشود اما این تصور کاملا " غیر حرفه ای و اشتباه است ، ممکن است اگر شما کارمند جایی باشید لازم نباشد خیلی چیز تازه ای یاد بگیرید و همان روند روتین همیشگی کار شما را راه بیاندازد اما زمانی که کار از خودتان باشد قضیه فرق میکند ، آموزش پیوسته و به روز سانی دانش و اطلاعات جز جدایی ناپذیر کار آفرینی و سرمایه گذاری  میباشد.

 ادامه مطلب در سایت مگاشید

http://megashid.com/

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید