درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

تحویل فوری دیفیوزر - شرکت مانا

تحویل فوری دیفیوزر - شرکت مانا

آگهی رایگان
  • لوازم الکترونیکی موبایل و تبلت تبلت
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
  •    تهران تهران
  • 1575 بازدید
  • دیفیوزر - شرکت مانا در روشهای موجود برای هوادهی عمقی در تصفیه خانه¬های آب و فاضلاب معمول¬ترین روش برای پخش کردن حباب های اکسیژن یا تلاطم مورد نیاز از طریق دیفیوزرها انجام می¬شود. این تجهیزات که معمولا به صورت کلی به دو صورت حباب¬ریز یا حباب درشت در بازار موجود هستند با انتقال هوا از طریق لوله و بلوئرهایی که به این لوله¬ها متصل می¬شوند هوا را به صورت حباب¬هایی در عمق آب یا فاضلاب پخش کرده و باعث تلاطم یا اکسیژن رسانی می¬گردند. بسته به نوع کاربرد دیفیوزر در راکتورهای مختلف از انواع مختلف دیفیوزر در تصفیه¬خانه¬ها استفاده می¬گردد. با توجه به این نکته مهم که هر چه سایز حباب¬های تولیدی در فاضلاب کوچکتر باشد، اکسیژن رسانی بهتری انجام می¬گیرد. معمولا برای بخش-هایی که هوادهی برای اکسیژن رسانی انجام می¬شود از دیفیوزرهای حباب ریز و برای تلاطم از دیفیوزرهای حباب درشت استفاده می¬شود. شرکت توسعه انرژی و آب مانا در ارتباط با بزرگترین شرکت¬ها و به روزترین تکنولوژی¬های موجود و همچنن گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب در بازارهای ایران و خاورمیانه نمایندگی فروش محصولات مرتبط با دیفیوزرهای مختلف با برندهای ذیل را داراست: - دیفیوزر Aero Flex ساخت آلمان ( نمایندگی انحصاری) - دیفیوزر EDI آمریکا - دیفیوزر Jager آلمان - دیفیوزر Aqua Flex ترکیه - محصولات فوق در انواع مختلف از جمله: - دیفیوزرهای حباب ریز Fine Bubble Diffusers - دیفیوزرهای حباب متوسط Mid Bubble Diffusers - دیفیوزرهای حباب درشت Coarse Bubble Diffusers - دیفیوزرهای دیسکی Disc Diffusers - دیفیوزرهای لوله¬ای Tube Diffusers - هم چنین محصولات جانبی و مرتبط با دیفیوزرها شامل بست، اتصالات و شیرآلات مربوطه. هم¬چنین محصولات فوق الذکر در جنس¬های مختلف شامل EPDM, ، EPD004D دارای فایبرکلاس برای جلوگیری از خوردگی توسط U.V ، و هم¬چنین Ceramic موجود است. تحویل : فوری

 

دیفیوزر - شرکت توسعه انرژی و آب مانا 

در روشهای موجود برای هوادهی عمقی در تصفیه خانه­های آب و فاضلاب معمول­ترین روش برای پخش کردن حباب های اکسیژن یا تلاطم مورد نیاز از طریق دیفیوزرها انجام می­شود. این تجهیزات که معمولا به صورت کلی به دو صورت حباب­ریز یا حباب درشت در بازار موجود هستند با انتقال هوا از طریق لوله و بلوئرهایی که به این لوله­ها متصل می­شوند هوا را به صورت حباب­هایی در عمق آب یا فاضلاب پخش کرده و باعث تلاطم یا اکسیژن رسانی می­گردند. بسته به نوع کاربرد دیفیوزر در راکتورهای مختلف از انواع مختلف دیفیوزر در تصفیه­خانه­ها استفاده می­گردد. با توجه به این نکته مهم که هر چه سایز حباب­های تولیدی در فاضلاب کوچکتر باشد، اکسیژن رسانی بهتری انجام می­گیرد. معمولا برای بخش­هایی که هوادهی برای اکسیژن رسانی انجام می­شود از دیفیوزرهای حباب ریز و برای تلاطم از دیفیوزرهای حباب درشت استفاده می­شود.

شرکت توسعه انرژی و آب مانا در ارتباط با بزرگترین شرکت­ها و به روزترین تکنولوژی­های موجود و همچنن گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب در بازارهای ایران و خاورمیانه نمایندگی فروش محصولات مرتبط با دیفیوزرهای مختلف با برندهای ذیل را داراست:

-         دیفیوزر Aero Flex ساخت آلمان ( نمایندگی انحصاری)

-         دیفیوزر EDI آمریکا

-         دیفیوزر Jager آلمان

-         دیفیوزر Aqua Flex ترکیه

-          

محصولات فوق در انواع مختلف از جمله:

-         دیفیوزرهای حباب ریز Fine Bubble Diffusers      

-         دیفیوزرهای حباب متوسط  Mid Bubble Diffusers

-         دیفیوزرهای حباب درشت   Coarse Bubble Diffusers

-         دیفیوزرهای دیسکی          Disc Diffusers

-         دیفیوزرهای لوله­ای Tube Diffusers           

-         هم چنین محصولات جانبی و مرتبط با دیفیوزرها شامل بست، اتصالات و شیرآلات مربوطه.

 

هم­چنین محصولات فوق الذکر در جنس­های مختلف شامل EPDM, ، EPD004D  دارای فایبرکلاس برای جلوگیری از خوردگی توسط U.V ، و هم­چنین Ceramic موجود است. 

تحویل : فوری

تلفن :

88229632

88229632

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان
logo-samandehi