درج آگهی رایگان| ثبت آگهی| نیازمندی| آگهی نامه | در 118

تحویل فوری دیفیوزر - شرکت مانا

تحویل فوری دیفیوزر - شرکت مانا

آگهی رایگان
  • لوازم الکترونیکی موبایل و تبلت تبلت
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۵/۰۵/۱۴
  •    تهران تهران
  • 1727 بازدید
  • دیفیوزر - شرکت مانا در روشهای موجود برای هوادهی عمقی در تصفیه خانه¬های آب و فاضلاب معمول¬ترین روش برای پخش کردن حباب های اکسیژن یا تلاطم مورد نیاز از طریق دیفیوزرها انجام می¬شود. این تجهیزات که معمولا به صورت کلی به دو صورت حباب¬ریز یا حباب درشت در بازار موجود هستند با انتقال هوا از طریق لوله و بلوئرهایی که به این لوله¬ها متصل می¬شوند هوا را به صورت حباب¬هایی در عمق آب یا فاضلاب پخش کرده و باعث تلاطم یا اکسیژن رسانی می¬گردند. بسته به نوع کاربرد دیفیوزر در راکتورهای مختلف از انواع مختلف دیفیوزر در تصفیه¬خانه¬ها استفاده می¬گردد. با توجه به این نکته مهم که هر چه سایز حباب¬های تولیدی در فاضلاب کوچکتر باشد، اکسیژن رسانی بهتری انجام می¬گیرد. معمولا برای بخش-هایی که هوادهی برای اکسیژن رسانی انجام می¬شود از دیفیوزرهای حباب ریز و برای تلاطم از دیفیوزرهای حباب درشت استفاده می¬شود. شرکت توسعه انرژی و آب مانا در ارتباط با بزرگترین شرکت¬ها و به روزترین تکنولوژی¬های موجود و همچنن گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب در بازارهای ایران و خاورمیانه نمایندگی فروش محصولات مرتبط با دیفیوزرهای مختلف با برندهای ذیل را داراست: - دیفیوزر Aero Flex ساخت آلمان ( نمایندگی انحصاری) - دیفیوزر EDI آمریکا - دیفیوزر Jager آلمان - دیفیوزر Aqua Flex ترکیه - محصولات فوق در انواع مختلف از جمله: - دیفیوزرهای حباب ریز Fine Bubble Diffusers - دیفیوزرهای حباب متوسط Mid Bubble Diffusers - دیفیوزرهای حباب درشت Coarse Bubble Diffusers - دیفیوزرهای دیسکی Disc Diffusers - دیفیوزرهای لوله¬ای Tube Diffusers - هم چنین محصولات جانبی و مرتبط با دیفیوزرها شامل بست، اتصالات و شیرآلات مربوطه. هم¬چنین محصولات فوق الذکر در جنس¬های مختلف شامل EPDM, ، EPD004D دارای فایبرکلاس برای جلوگیری از خوردگی توسط U.V ، و هم¬چنین Ceramic موجود است. تحویل : فوری

 

دیفیوزر - شرکت توسعه انرژی و آب مانا 

در روشهای موجود برای هوادهی عمقی در تصفیه خانه­های آب و فاضلاب معمول­ترین روش برای پخش کردن حباب های اکسیژن یا تلاطم مورد نیاز از طریق دیفیوزرها انجام می­شود. این تجهیزات که معمولا به صورت کلی به دو صورت حباب­ریز یا حباب درشت در بازار موجود هستند با انتقال هوا از طریق لوله و بلوئرهایی که به این لوله­ها متصل می­شوند هوا را به صورت حباب­هایی در عمق آب یا فاضلاب پخش کرده و باعث تلاطم یا اکسیژن رسانی می­گردند. بسته به نوع کاربرد دیفیوزر در راکتورهای مختلف از انواع مختلف دیفیوزر در تصفیه­خانه­ها استفاده می­گردد. با توجه به این نکته مهم که هر چه سایز حباب­های تولیدی در فاضلاب کوچکتر باشد، اکسیژن رسانی بهتری انجام می­گیرد. معمولا برای بخش­هایی که هوادهی برای اکسیژن رسانی انجام می­شود از دیفیوزرهای حباب ریز و برای تلاطم از دیفیوزرهای حباب درشت استفاده می­شود.

شرکت توسعه انرژی و آب مانا در ارتباط با بزرگترین شرکت­ها و به روزترین تکنولوژی­های موجود و همچنن گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب در بازارهای ایران و خاورمیانه نمایندگی فروش محصولات مرتبط با دیفیوزرهای مختلف با برندهای ذیل را داراست:

-         دیفیوزر Aero Flex ساخت آلمان ( نمایندگی انحصاری)

-         دیفیوزر EDI آمریکا

-         دیفیوزر Jager آلمان

-         دیفیوزر Aqua Flex ترکیه

-          

محصولات فوق در انواع مختلف از جمله:

-         دیفیوزرهای حباب ریز Fine Bubble Diffusers      

-         دیفیوزرهای حباب متوسط  Mid Bubble Diffusers

-         دیفیوزرهای حباب درشت   Coarse Bubble Diffusers

-         دیفیوزرهای دیسکی          Disc Diffusers

-         دیفیوزرهای لوله­ای Tube Diffusers           

-         هم چنین محصولات جانبی و مرتبط با دیفیوزرها شامل بست، اتصالات و شیرآلات مربوطه.

 

هم­چنین محصولات فوق الذکر در جنس­های مختلف شامل EPDM, ، EPD004D  دارای فایبرکلاس برای جلوگیری از خوردگی توسط U.V ، و هم­چنین Ceramic موجود است. 

تحویل : فوری

تلفن :

88229632

88229632

هیچ دیدگاهی برای این آگهی درج نشده است

اولین دیدگاه را شما ارسال کنید

جهت ارسال دیدگاه باید در سایت عضو شوید

ثبت آگهی رایگان
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید
جهت مشاهده نماد اصلی کلیک بفرمایید